Будь ласка!!! Треба на контрольну!!! Висоти BD і CE трикутника ABC перетинаються в точці M. Знайдіть кут ABC, якщо кут ACB =25*, кут BMC=110*.
- 17.02.2018 13:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
В ΔMBC ∠MCB=180-∠BMC-∠B=180-110-65=5°
∠ACE=∠C-∠MCB=25-5=20°
∠A =90-∠ACE=90-20=70°
∠АBС=180-∠A -∠C =180-70-25=85
- 18.02.2018 13:09