Площа основи циліндра дорівнює 25см, висота циліндра 7см. Чому дорівнює площа осьового перерізу циліндра?
- 26.08.2017 00:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S основания =πD²/4;⇒D²=4S/π; ⇒ D=√(4S/π)=2√(S/π)=2√(25/π)=10/√π.
S cечения=(10/√π)*h=70/√π≈39,5 см² - это ответ.
- 28.08.2017 00:29