КТО РЕШИТ ТОТ ЛУЧШИЙ ГЕОМЕТРИК!!!
у рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 2:5, а iiх рiзниця дорiвнюэ 9 дм. Обчислiть периметр трикутника
- 14.08.2018 06:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
3(5+5+2)=15+15+6=36см
- 16.08.2018 21:47