Дано вектори а(4;-3) і с(2;y). Знайдіть таке значення у, щоб вектори а та с були колінеарні
- 27.12.2016 12:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По компоненте x
4z = 2
z = 1/2
По компоненте y
-3z = y
-3*(1/2) = y
y = -3/2
готово :)
- 28.12.2016 12:26