Точки А(2,-4,-8) і B(10,-20,6) симетричні відносно точки С. Знайдіть координати точки С
- 10.03.2018 10:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
x(C)=(x(B)+x(A))/2=(2+10)/2=6
y(C)=(y(B)+y(A))/2=(-4-20)/2=-12
z(C)=(z(B)+z(A))/2=(-8+6)/2=-1
С(6;-12;-1)
- 12.03.2018 15:53