СРОЧНО!!!Помогите решить 3 задачки по геометрии,тема равнобедренный треугольник!!! 1.Дано:треугольник KMN-равнобедренный
KM=MN
MN-высота
угол NMH=38градусов
KN=18,2см
Найти:KH , угол M
2.Дано:Треугольник ABC-равнобедренный
AC-основание
AC > AB на 7 см
Периметр треугольника = 43см
Найти: AB , BC , CA
3.Дано: Треугольник CDE - равнобедренный
CE - основание
DD1 - высота
Угол D = 76 градусов
CD1 = 13,1 дм
Найти: Угол CDD1 , CE
- 10.05.2017 15:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2. якщо трикутник рівнобедрений АС -основа, то АВ і ВС - бічні сторони, вони однакові. (АВ=ВС) значить АС більше за АВ і також ВС на 7..
Тобто:
х - АВ
х-ВС
х+7-АС
Складемо рівняння:
х+х+х+7=43 (бо периметр (тобто сума всіх сторін)
3х+7=43
3х=43-7
3х=36
х=36:3
х=13 - це АВ і ВС
х+7=12+7=19 - це АС
3. висота у рівнобедреному трикутнику слугує ще й медіаною ( ділить сторіну навпіл) і бісектрисою(ділить кут навпіл)..
Значить кут CDD1 = кут D :2 = 70°:2=35°
CE= 2*CD1=2*13,1=26,2 дм..
- 11.05.2017 09:18