Дано трикутник одна сторона 14 сторін а різниця двох інших 10 см і кут між ними дорівнює 60 градусів знайдіть площу
- 06.09.2018 08:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
D = 121
c1 = 6
c2 = -16 - посторонний корень
c = 6; b = 16
S = 1/2bc * sin60 = 24
- 07.09.2018 16:06