Периметр рівнобедреного трикутника доривнюе 70 см. знайдіть сторону цього трикутника якщо його боковi стороны видносяться до основи 5:4
- 20.01.2017 15:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P = 5x+5x+4x = 14x = 70 см
14x = 70
x = 70/14 = 5 см
Боковая сторона 5x = 5*5 = 25 см
Основание 4x = 4*5 = 20 см
- 21.01.2017 22:45