Діагональ трапеції ділить її середню лінію на 2 відрізки які відносяться 3:8. Знайти основи трапеції якщо середня лінія дорівнює 22 см.
- 13.04.2018 13:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
11x=22
x=2
2) 2*3=6 (1ша частина сер лінії)
2*8=16 (2га)
3) утворилось 2 трикутники, в яких сер лінія дорівнює половині основи. тому менша основа 6*2=12см; більша 16*2=32см
- 15.04.2018 00:52