Середня лінія трапеції 24см а її основи відносяться як 3:5.Знайти основи
- 07.09.2016 08:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2)8/2=4-средняя линия частей
3)24/4=6-одна часть
4)3*6=18
5)5*6=30
- 08.09.2016 03:34