Обчисліть пдощу трикутника дві сторони якого дорівнюють 6 см і 8 см а кут між ними -45 градусів
- 12.08.2017 11:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=(1/2)*a*b*Sinα (α - угол между сторонами a и b).
В нашем случае sin45=√2/2.
S=(1/2)*6*8*√2/2=24√2
- 13.08.2017 03:46