Периметр паралелограма дорівнює 56 см. Знайдіть його сторони, якщо дві з них відносяться як 4:5.
- 11.09.2016 10:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=2(a+b)=2(4x+5x)=2·9x=18x
18x=56
x=56/18=3 и 1/9
a=4x=4·(56/18)=2·56/9=12 и 4/9
b=5x=5·(56/18)=15 и 5/9
- 12.09.2016 16:59