У прямокутній трапеції менша основа та менша бічна сторона дорівнюють
8 см, а більша бічна сторона - 10 см. Знайти площу трапеції.
- 02.05.2018 21:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай АВСД-дана трапеція, ВС||АД,
<А=90°, АВ=8см, ВС=8см, СД=10см.
Проводимо СК-висота. СК=АВ=8см.
АК=ВС=8см.
. Розглянемо Δ СКД - прямокутний.
СК²+КД²=СД² - (за теоремою Піфагора)
КД²=СД²-КД²=100-64=36
КД=6 см
АД=АК+КД=8+6=14 (см)
S=h(a+b)/2
S=8(8+14)/2=22·4=88 (см²)
В:88см²
- 03.05.2018 14:56