Знайти перший член і знаменник геометричної прогресии ,якщо b1=15,b4= 3,75
Пожаловаться
- 17.07.2018 17:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано: b1=15; b4=3.75; q- ?;
b1= 15
b2= 15*q
b3= (15*q)*q
b4= [3.75] = (15*q)*q*q
(15*q)*q*q = [3.75]
По сути, должно быть : q^3=3.75/15
Тогда:
q^3=0.25
q= 0.63
---
b1=15
b2=15*0.63= 9.45
b3=9.45*0.63=5.9535
b4=5.9536*0.63= 3.750705 ~ 3.75
Ответ: 0,63
b1= 15
b2= 15*q
b3= (15*q)*q
b4= [3.75] = (15*q)*q*q
(15*q)*q*q = [3.75]
По сути, должно быть : q^3=3.75/15
Тогда:
q^3=0.25
q= 0.63
---
b1=15
b2=15*0.63= 9.45
b3=9.45*0.63=5.9535
b4=5.9536*0.63= 3.750705 ~ 3.75
Ответ: 0,63
Пожаловаться
- 18.07.2018 04:03