Знайти сторони рівнобедреного трикутника якщо кут між рівними сторонами = 120°, а сума двох нерівних сторін 60 см
- 18.07.2017 00:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AC²=AB²+BC²-2AB*BC*cos
3600-120x+x²=2x²+x²
3x²-x²+120x-3600=0
2x²+120x-3600=0
x²+60x-1800=0
D=3600+7200=10800
√D=60√3
x1=(-60-60√3)/2=-30-30√3 не удов усл
x2=-30+30√3
AB=BC=-30+30√3см
AC=60+30-30√3=90-30√3см
- 19.07.2017 15:15