∆АВС ~ ∆ МNК, р ∆МNК = 24 см і MN:AB = 1 : 2, то Р∆АВС дорівнює:
Пожаловаться
- 08.03.2018 00:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Коефiцiент подiбностi периметрiв трикутникiв такий самий, як i коеф. подiбностi cторiн, тобто 1:2. Р(АВС)=24·2=48 (см)
Пожаловаться
- 09.03.2018 09:26
Т.к. ΔАВС~ΔMNK и MN:АВ=1:2 по условию, то
MN 1
----- = ------ = к (коэффициент подобия)
AB 2
РΔMNK 1 24 1
----------- = к = -------- ⇒ ------- = ------ ⇒ РΔАВС = 24*2 = 48 (см)
РΔАВС 2 РΔАВС 2
MN 1
----- = ------ = к (коэффициент подобия)
AB 2
РΔMNK 1 24 1
----------- = к = -------- ⇒ ------- = ------ ⇒ РΔАВС = 24*2 = 48 (см)
РΔАВС 2 РΔАВС 2
Пожаловаться
- 01.01.1970 00:00