Складіть рівняння кола, діаметром якого є відрізок CD, якщо C(-3;3),D(1;7)
Пожаловаться
- 18.06.2018 18:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
O(a;b)-середина CD
a=(-3+1)/2=-1 b=(3+7)/2=5
O(-1;5)
R=1/2*CD=1/2*√(1+3)²+(7-3)²=1/2*√(16+16)=1/2*4√2=2√2
R²=8
Уравнение окружности (x-a)²+(y-b)²=R²
(x+1)²+(y-5)²=8
a=(-3+1)/2=-1 b=(3+7)/2=5
O(-1;5)
R=1/2*CD=1/2*√(1+3)²+(7-3)²=1/2*√(16+16)=1/2*4√2=2√2
R²=8
Уравнение окружности (x-a)²+(y-b)²=R²
(x+1)²+(y-5)²=8
Пожаловаться
- 19.06.2018 21:23