Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 см і 12 см. Знайти радіус описаного кола
- 07.09.2017 00:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Гипотенуза c=корень(5^2+12^2)=корень(25+144)=13 - это диаметр.
Радиус r=13/2=6.5
Ответ: 6.5 см
- 08.09.2017 14:45