Знайдіть кути паралелограма, якщо один із них на 32 градуси менше від другого. Помогите! срочно!
- 09.09.2017 17:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Складемо рівняння
х+х+32=180
2х+32=180
2х=148
х=148/2
х=74 - менший кут паралелограма
74+32=106 - більший кут паралелограма
- 01.01.1970 00:00