З точки до прямої провели дві похилі, проекція яких на цю пряму 5 і 9 см. Знайти довжини похилих, якщо їх різниця дорівнює 2 см
- 04.02.2017 14:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
h² = x² - 5², h² = (x +2)² - 9²,
x² - 5² = (x + 2)² - 9²,
x² - 25 = x² + 4x + 4 - 81,
4x = 81 - 4 - 25,
4x = 52,
x= 13
перша похила 13 см, друга похила 13 + 2 = 15 см
- 05.02.2017 01:07