Знайти гострі кути прямокутного трикутника якщо один із них на 26° більший ніж інший
- 14.09.2018 17:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай х * перший кут тоді 2 кут = х+26
х+(х+26)=180
2х=154
х=154/2=77-перший кут
Другий кут= 26+77=103*
- 15.09.2018 10:21