Периметри подібних многокутників відносяться як 3:4, а різниця їх площ дорівню 448см². Знайдіть площі многокутників.
- 07.06.2018 22:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
k=3/4
S1/S2=k²
S1/S2=9/16
S2-S1=448
S2=S1+448
S1/(S1+448)=9/16
16S1=9(S1+448)
16S1-9S1=9*448
7S1=9*448
S1=9*448/7=9*64=576
S2=576+448=1024
- 08.06.2018 08:55