Знайти площу ромба зі стороною 10 см, якщо його більша діагональ дорівнює 16 см
Пожаловаться
- 13.07.2018 01:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S ромба=(d₁*d₂)/2
d₁=16 см
d₂-?
прямоугольный треугольник:
катет a=d₁/2=8 см
катет b=d₂/2
гипотенуза c=10 см (сторона ромба)
по теореме Пифагора:
c²=a²+b²
10²=8²+b²
b²=100-64
b=6 см. d₂=6*2=12, d₂=12 см
S ромба=(16*12)/2=96
S ромба=96 см²
d₁=16 см
d₂-?
прямоугольный треугольник:
катет a=d₁/2=8 см
катет b=d₂/2
гипотенуза c=10 см (сторона ромба)
по теореме Пифагора:
c²=a²+b²
10²=8²+b²
b²=100-64
b=6 см. d₂=6*2=12, d₂=12 см
S ромба=(16*12)/2=96
S ромба=96 см²
Пожаловаться
- 14.07.2018 16:21