Помогите очень надо (8 класс)
3. Основи трапеції відносятся як 3 до 7 а її середня лінія 20 сантиметрів. Знайти основи трапеції.
4. У рівнобічній трапеції з тупим кутом 120° сумма основ дорівнює 108 сантиметрів,абічна сторона 32 сантиметри. Знайти основи трапеції
- 14.05.2017 00:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)сер.лінія= а+b/2
3x-1 основа трапеції 7х-2 основа трапеції
3x+7x/2=20
10x/2=20
5x=20
x=4
2)
3×4=12- 1 основа трапеції
3)
7×4=28- 2 осн. трапеції
4. не знаю як розв'язати,вибач
- 15.05.2017 06:14