Два кути трикутника дорівнюють α і β, а радіус кола, описаного навколо трикутника, дорівнює R. Визначити площу трикутника.
- 27.10.2017 11:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Применяем теорему синусов
получаем
a=2Rsinα
b=2Rsinβ
S=(ab/2)*sin(180-(α+β))=(2Rsinα*2Rsinβ/2)*sin(180-(α+β))=(2R²*sinα*sinβ)/sin(α+β)
- 28.10.2017 05:23