Периметр прямокутника дорівнювнює 60 см. .знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 8 см. більша від другої.
- 23.04.2017 08:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 60 : 2 = 30 ( см ) полупериметр
2) ( 30 - 8 ) : 2 = 11 ( см ) меньшая сторона
3) 11 + 8 = 19 ( см ) большая сторона
- 24.04.2017 16:29