Помогите пожалуйста!!!
Основи рівнобічної трапеції 22 см і 16 см. Знайдіть середню лінію трапеції і її площу, якщо її висота 4 см.
- 08.05.2018 16:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Средняя линия равна: (22+16)/2=19; площадь равна произведению средней линии на высоту: S=19*4=76;
- 09.05.2018 02:58