Задачка.Рішіть пж..!
Середня лінія трапеції=19см,а одна з основ менша від другої на 6 см.Знайти основи трапеції.
- 06.06.2017 23:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
M - средняя линия трапеции
a, b -основания трапеции
a>b на 6 см
a=b+6
m=(a+b)/2
19=(b+6+b)/2, 38=2b+6. 2b=32 b=16см
а=6+16. а=22 см
- 07.06.2017 16:53