Дві сторони трикутника дорівнюють 8 і 10 см. Бісектриса трикутника, що проведена до третьої сторони, поділяє її на відрізки, менший з яких дорівнює 4 см.Знайдіть периметр трикутника.
- 15.05.2018 12:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Далі скористаємося властивостю бісектриси - вона ділить сторону на відрізки. пропорційні прилеглим сторонам.
Запишемо цю пропорцію:
(х-4) = (4*10)/8 = 40/8 = 5 см.,Тоді третя сторона х = 5+4 = 9 см.
Періметр дорівнює 8+10+9 = 27 см.
- 16.05.2018 02:40