З точки до прямої проведено дві похилі. одна з них завдовжки12V3см утворює з прямою кут 45 градусів. знайдіть довжину другої похилої,якщо довжина проєкції=9см.
- 12.07.2017 22:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Расстояние от точки до прямой: h=12√3·tg45=12√3/√2=6√6 см.
По т. Пифагора длина другой наклонной равна: √(9²+(6√6)²)=√297=3√33 см - это ответ.
- 13.07.2017 23:40