Бічна поверхня правильної чотирикутної призми дорівнює 32см, а повна поверхня 40см. знайти висоту цієї призми та її об`єм
- 24.04.2017 22:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
40 - 32 = 8(см²) - это площади 2-х оснований.
8 : 2 = 4(см²) - это площадь основания. В основании лежит квадрат
сторона квадрата = √4 = 2(см)
S бок. = Pосн.*H
32 = 8*H
H = 4(cм)
V = Sосн. *H = 4*4 = 16(cм³)
- 26.04.2017 00:37