Допоможіть будь-ласкаДуже прошу.У рівнобедреному трикутнику основа дорівнює 12 см,а висота,опущена на основу 14 см.Знайти площу трикутника
- 03.01.2017 19:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=1/2ah
h-висота
а- сторона на яку опущена висота
S=1/2×12×14=84cm^2
- 04.01.2017 14:25