Радіуси 2 кіл дорівнюють 8 см і 3 см , а відстань між їх центрами 13 см.
Знайти довжину їх зовнішньої спільної дотичної
Пж на завтра надо срочно
- 05.05.2017 15:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Прямокутний трикутник abc
a=13 b=8-3=5 c^2=169-25=144
с=12 см
- 06.05.2017 19:50