Складіть рівняння кола з центром у точці О і радіусом 4,якщо точка О лежить на прямій y=-3x і її абсциса дорівнює -1
- 22.03.2018 08:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х=-1 -- абсцисса точки О, у=-3*(-1)=3 -- её ордината
(-1;3) -- центр окружности
(х+1)²+(у-3)²=16 -- уравнение окружности
- 23.03.2018 22:29