Знайдіть катет примокутного трикутника у якому гіпотенуза = 13см,а катет = 5см.
- 13.04.2018 00:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По т.Пифагора: катет в квадрате=13^2-5^2= 169-25=144. катет=корень квадратный из 144=12
- 13.04.2018 04:56