В трикутнику АВС кут А=90.Точка М належить стороне АВ, N-стороне ВС, MN паралельна АС. ВМ=4 см,АВ=12см, АС-15см.Знайти
MN
СРОЧНО
- 24.09.2018 23:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
трикутник АВС подібний трикутнику ВМН як прямокутні за гострим кутом (кут В-загальний) ВМ/АВ=МН/АС, 4/12=МН/15, МН=4*15/12=5
- 25.09.2018 02:21