Прокат кругового профілю з діаметром 2 см виготовлено із заготовки, яка має форму правильної чотирикутної призми 0,1х0,1х3,14 м.Визначте довжину прокату.
- 27.11.2017 23:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V заготовки=0,1*0,1*3,14=0,0314м³=V профілю
V профілю=πR²H, R=діаметр/2=2/2=1см=0,01м
0,0314м³=3,14*0,0001м²*H, H=100м -довжина проката
- 28.11.2017 22:39