Помогииииите пожалуйста!!!!!!!!! Знайдіть діаметр кулі ,якщо іі об'єм дорівнює 2048/3 см³
- 09.08.2017 00:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V=2048/3 см^3. d-?
V=4πR^3/3=4πd^3/(8*3)=πd^3/6. d^3=6V/π, d^3=6*2048/(3*3,14) = 1304,4. d=∛1304,4≈11 см
- 01.01.1970 00:00