1)Дано дві сторони і кут між ними
b=14 ,c=10,α=145
2) cos²α
----------- -риска дробу
1+ sinα
За відповідь 40 балів
- 20.10.2016 07:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)S=1/2*b*c*sin145=1/2*b*c*sin35
S=1/2*14*10*0,5736=40,152
2)(1-sin²a)/(1+sina)=(1-sina)(1+sina)/(1+sina)=1-sina=
=sin²a/2+cos²a/2-2sina/2cosa/2=(sina/2-cosa/2)²
- 21.10.2016 14:09