Бічне ребро прямої призми дорівнює 10 см а в основі лежить прямокутний трикутник з гіпотенузою 10 см і катетом 6 см
знайти
1) довжину третього ребра основи
2) площу основи
3) площу бічної поверхні призми
4) площу повної поверхні призми
5) площу перерізу, проведеного через бічне ребро і середину гіпотенузи
6) діагональ найбільшої бічної грані
- 07.05.2018 16:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) третья сторона по пифагору=8 см
2) площадь основания=6*8/2=24 см.кв
3) плозадь боковой поверхности=10*(10+6+8)=10*24=240 см.кв
4) площадт полной поверхности=2*24+240=288 см.кв
5) лень думать
6) диагональ наибольшей грани это диагональ квадрата со сторонами=10 она равна по пифагору 10v2 см
- 08.05.2018 22:41