СРОЧНО !!!!!!!Сторони трикутника дорівнюють 4см, 7см, 8см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника периметр якого дорівнює 57см.
- 21.06.2018 07:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
A=4см b=7см c=8см
P=a+b+c
P=4+7+8=19cм
Р1=57см
k=P1/P=57/19=3
a1=3*4=12см
b1=3*7=21см
c1=3*8=24см
- 22.06.2018 12:50