У рівнобічній трапеції діагональ є бісектрисою гострого кута і ділить середню лінію трапеції на відрізки 6 см і 12 см.Обчислити периметр трапеції.
- 05.06.2018 18:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трапеция ABCD,AB=CD,AC-диагональ и биссектриса,MN-средняя линия,MK=6см и NK=12см
MK-средняя линия ΔАВС⇒ВС=2MK=12см
NK-средняя линия ΔACD⇒AD=2NK=24см
AC- биссектриса⇒
P=3AB+AD=3*12+24=36+24=60см
- 06.06.2018 03:04