Знайдіть кути опуклого шестикутника, якщо вони пропорційні числам 2, 4, 4, 6, 8, 12
- 17.07.2018 15:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2х-1 угол,4х-2,4х-3,6х-4,8х-5,12х-6
2х+4х+4х+6х+8х+12х=180*(6-2)
36х=720
х=720:36
х=20
20*2=40-1
20*4=80 -2 и 3
20*6=120-4
20*8=160-5
20*12=240-6
- 18.07.2018 17:13