У трикутнику АВС відомо, що кут С=90 градусів, сторона АВ=15 см, а tg кута А=0.75. Знайти периметр цього трикутника.
- 26.07.2017 18:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔАВС:
tgA=y/x,
по тереме Пифагора:
х²+у²=15²
решить систему уравнений:
{x²+y²=225 {x²+y²=225
y/x=0,75 y=0,75x
x²+(0,75x)²=225
1,5625x²=225
x²=144, x=12
{x=12
y=9
PΔ=12+9+15
PΔ=36 см
- 27.07.2017 18:35