Допоможіть вирішити задачу, терміново!
З точки М до площини проведено перпендикуляр МО = 8 корнів з 2 і дві похилі МА і МВ . Перша з них утворює з перпендикуляром кут 45 градусів , а друга 60 градусів . Знайти довжини похилих.
- 15.07.2017 19:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
МО = 8√2, <ОМА=45° и <ОМВ=60°
МА и МВ - ?
МА=МО/cos 45=8√2 / *√2/2=16
МВ=МО/cos 60=8√2 / 1/2=16√2
- 16.07.2017 03:05