Радіус круга дорівнює 12 см. Знайдіть площу сектора цього кругу,якщо градусна міра його дуги дорівнює 75 градусів. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА
- 02.10.2017 17:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По формуле
S = ( пи × R^2 × град меру ) ÷ 360, где пи = 3,14 ... R = 12 , град мера = 75*
S = ( 3,14 × 12^2 × 75 ) ÷ 360 = 94,2
Ответ 94,2
- 03.10.2017 07:14