Основи трапеціі дорівнюють зм і 5м,а площа - 24м2.Знайдіть пллщу квадрата,якщо його сторона дорфвнює висоті трапеції
- 20.08.2018 21:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sтр=H*k, k-средняя линия. H-высота
k=(3m+5m)/2=4(m)
24=H*4
H=6(m) a-сторона квадрата. a=H
Sкв=H²=36(m²)
Ответ 36 м²
- 21.08.2018 07:15