1)У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 8 см, а основа 12хв. ЗНАЙТИ ДОВЖИНУ МЕДІАНИ ТРИКУТНИКА ПРОВЕДЕНУ ДО ОСНОВИ!!! Будь ласка зараз напишіть
- 24.08.2018 08:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Медіна, проведена до основи є висотою
Нехай медіана - х
х²=8²-(12/2)²=64-36=38
Відповідь: корінь из 38
- 25.08.2018 13:23