В основі правильної призми лежить трикутник із стороною 4 см, а її бічне ребро дорівнює 10 см. Знайдіть площу бічної поверхні цієї призми.
3. Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10 см, а його висота — 6 см. Знайдіть площу поверхні та об'єм циліндра.
4. Твірна конуса дорівнює l і утворює з висотою конуса кут α. Знайдіть площу бічної поверхні та об'єм конуса.
- 07.11.2017 01:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sбок=Рh
Р=а*в*с
а=корень (4^2*3^2)
а=корень(16+9)
а=корень(25)
а=5
Sбок=3*4*5*3=180
Если не ошибаюсь ,то так
- 08.11.2017 19:18