Відрізок, довжина якого дорівнює 60 см, розділений точками на чотири рівні відрізки. Визначте відстань між серединами отриманих крайніх відрізків
- 07.09.2018 22:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
60:4=15(см) - кожний відрізок.
15:2=7,5(см) - середина крайнього відрізка
7,5+15+15+7,5=45(см) - відстань між серединами отриманих крайніх відрізків.
- 08.09.2018 15:03